Teleroute.pl – wspiera niezależnych przewoźników

0
1722
views

Niezależni przewoźnicy, których liczba w ostatnich latach systematycznie rośnie, skutecznie wypełniają lukę transportową na rynku. I to z myślą również o nich firma Teleroute stworzyła rozwiązanie, jakim jest giełda transportu.

Dla Teleroute nie jest istotne, jak wielką masz firmę i jak szeroką działalność prowadzisz. Dla nas liczy się to, że transport jest Twoją pasją, Twoim pomysłem na życie i chcemy pomóc realizować Ci go jak najlepiej.

 

Rozumiemy Twoje problemy

Teleroute od lat specjalizuje się w branży logistycznej i transportowej. Doskonale znamy tę gałąź gospodarki. Wiemy, co drzemie w jej zakamarkach. Rozumiemy istotę sprawnie organizowanego transportu i jego znaczenie zarówno dla firm spedycyjnych, jak i ich klientów. Dlatego też dostarczamy rozwiązania na miarę XXI wieku. I taką niewątpliwie jest prowadzona przez nas giełda przewozów, gdzie przedmiotem zawieranych za naszym pośrednictwem transakcji są wolne ładunki.

Znajdź ładunek i zamień pusty przebieg na pełny zysk

Znalezienie wolnego ładunku i szybkie podjęcie współpracy w dobie tak ogromnej konkurencji wcale nie jest łatwe, a pusty przebieg wiąże się niestety z wysokimi kosztami. Rozumiejąc to doskonale, jako internetowa giełda transportowa dajemy Państwu dostęp do tysiąca ofert dotyczących wolnych załadunków, które na naszej platformie umieszczają jedynie sprawdzone, certyfikowane firmy. Dokonując więc szybkiej rejestracji online, prosto i szybko wyszukujesz ładunki dostosowane do Twoich potrzeb. Przed Tobą otwierają się drzwi, za którymi znajdziesz nowe możliwości, nowe firmy, z którymi warto podjąć długofalową współpracę.

Przeliczaj, kalkuluj, działaj!

Jako przewoźnik niejednokrotnie zastanawiałeś się, czy przyjęte warunki współpracy są dla Ciebie rzeczywiście korzystne. Z nami na nurtujące pytania odpowiesz sobie zanim zdecydujesz się na przyjęcie zlecenia. Jako nasz użytkownik będziesz mieć dostęp do systemu obliczania tras, który pomoże Ci nie tylko wyznaczyć dokładną trasę, ale też wyliczyć jej odległość i koszty. Na podstawie tych informacji każda podjęta przez Ciebie decyzja będzie nie tylko świadoma, ale też i właściwa.

Teleroute pomoże Ci rozwinąć własne skrzydła, wzmocnić pewność siebie i zwiększyć zyski. W tym niezwykle zaawansowanym, choć tak prostym w obsłudze, zestawie narzędzi znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by nie tylko na rynku istnieć i osiągać cele, ale też wciąż iść do przodu, iść w dobrym kierunku.

 

www.teleroute.pl