Pasy napędzające gospodarkę

0
1551
views

Pasy napędowe to rozwiązania znajdujące zastosowanie właściwie we wszystkich gałęziach przemysłu. Można wręcz pokusić się o stwierdzenie, że napędzając fizycznie maszyny, napędzamy polską gospodarkę. Dlatego też nie mogło ich zabraknąć w ofercie Wilhelm Herm. Müller.

W ofercie można znaleźć wyłącznie produkty największych renomowanych producentów. Dlaczego? Ponieważ WHM to firma, która doskonale zdaje sobie sprawę, jak dużą odpowiedzialność bierze na swoje barki, dostarczając klientom rozwiązania, znajdujące zastosowanie w pracy z maszynami. Gdy działają niezawodnie, proces produkcyjny przebiega bezawaryjnie, a obsługujący maszyny ludzie są bezpieczni. Dlatego każda część, każdy podzespół muszą być najwyższej jakości. Czy są to pasy zębate, koła pasowe, taśmy transportowe, czy pasy (w tym pasy transportowe), nie może być mowy o jakichkolwiek niedociągnięciach.

Oferta pasów napędowych

Wśród pasów napędowych WHM szczególne miejsce zajmują:

  • napędowe pasy zębate z PU
  • napędowe pasy zębate z gumy

Napędowe pasy zębate z PU

Są to pasy wykonane z najwyższej jakości poliuretanu oraz kordu ze stali o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie. To połączenie gwarantuje stabilność wymiarową oraz wysoką wytrzymałość pasów. Ponadto są one ciche, odporne na ścieranie, elastyczne i bezobsługowe. Charakteryzują się też niezwykłą odpornością na hydrolizę, starzenie, oleje, smary, niektóre kwasy, czy tropikalne warunki klimatyczne. Pasy te przeznaczone są do przenoszenia wysokich momentów, precyzyjnego ustawiania w konkretnym położeniu, a także transportu.

Napędowe pasy zębate z gumy

Do ich produkcji wykorzystywana jest najwyższej jakości guma, która gwarantuje bezpieczną i bezawaryjną pracę pasa. W ofercie znajdują się pasy do stosowania w automatycznych drzwiach przesuwnych, do szczególnych napędów synchronicznych w lakierniach, do pracy w ciężkich napędach, do większych mocy, w napędach synchronicznych okładów wielowałkowych czy napędach mechanicznych, w których nie może wystąpić poślizg pasa.

Oferta Wilhelm Herm Muller jest na tyle rozbudowana, że doskonale wpisuje się w potrzeby każdej gałęzi przemysłu. Dostarczając zaawansowane i sprawdzone rozwiązania w zakresie techniki napędu, wspiera procesy przemysłowe niezwykle skutecznie, gwarantując przy tym niezawodną pracę układu. Ta niezawodność jest też w dużej mierze efektem wyselekcjonowanych technologii testowania. Do klientów trafiają bowiem produkty, które są wnikliwie sprawdzone.