Gdzie jechać na wakacje za granicą 2017?

0
1793
views

 

Lato w pełni a Ty nadal nie wiesz, gdzie spędzisz swój urlop? To ostatni moment, aby wybrać coś sensownego i spędzić udane wakacje. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy propozycje 6 miejsc, które przypadną do gustu zarówno Tobie, jak i towarzyszom Twojej podróży.

Oto one:

Teneryfa

Wyspy Kanaryjskie, zwane też Wyspami Szczęśliwymi, chyba każdemu kojarzą się głównie z błogim wypoczynkiem i całodziennym leniuchowaniem na plaży. Bez problemu można znaleźć tam cały ogrom atrakcji dla leniwych i tych bardziej aktywnych.

W wolnej chwili można wybrać się do największego parku wodnego na Teneryfie, by później spędzić miło czas w winnicy lub tawernie na zabawie z mieszkańcami wyspy. Ciekawe oferty wyjazdowe znajdziesz tutaj: http://dreamtours.pl/wakacje/teneryfa.

Gran Canaria

Nie trudno jest ulec urokowi wyspy. Mnóstwo atrakcji, jakie można na niej znaleźć sprawi, że każdy zadowoli się tutaj czym innym. Jedni będą czerpać przyjemność z całodziennego leżenia na skąpanych słońcem plażach, innych natomiast uwiodą zapierające dech w piersiach krajobrazy i ekscytujące wycieczki po wulkanicznym masywie górskim. Szukasz wakacji na Gran Canarii? Sprawdź tutaj: http://dreamtours.pl/wakacje/gran-canaria.

Fuerteventura

Jedna z najbardziej dziewiczych wysp pośród wszystkich Wysp Kanaryjskich. Fuerteventura (http://dreamtours.pl/wakacje/fuerteventura) jak magnes przyciąga turystów z Polski i z całego świata szczególnie tych, którzy chcą wypocząć i skorzystać z idealnych wprost warunków do żeglowania i surfowania.

Egipt

Chcesz na własne oczy zobaczyć monumentalne piramidy, przemierzyć pustynię na wielbłądzie lub spłynąć wzdłuż Nilu? Jeśli tak to wakacje w Egipcie (http://dreamtours.pl/wakacje/egipt) są właśnie dla Ciebie. Pamiętaj, że podczas pobytu w tej części świata zapomnisz o błogim wypoczynku i będziesz chciał zobaczyć i zwiedzić jak najwięcej.

Turcja

Każdemu z nas Turcja (http://dreamtours.pl/wakacje/turcja) kojarzy się przede wszystkim z doskonałą pogodą, pięknymi plażami i dobrze zaopatrzonymi bazarami. W rzeczywistości ma ona znacznie więcej do zaoferowania, jak choćby niesamowite cuda natury czy intrygujące warownie, które warto zwiedzić w wolnej chwili.

Majorka

Z wypoczynku na Balearach będą zadowoleni miłośnicy kultury i przyrody. Jednego możesz być pewien – na Majorce (http://dreamtours.pl/wakacje/majorka) nie będziesz się nudził.
Cały ogrom górskich klasztorów, mnóstwo uroczych wiosek, a do tego wiele warowni i twierdzy zapewnią Ci zwiedzanie na kilkadziesiąt długich godzin
.

 

Julian Z. Pankiewicz