Murawa piłkarska w nowych biurach STS w Warszawie

0
1041
views

Mech porastający ściany, zielona trawa zamiast podłogi oraz ogromna ilość drzew. Tak wyglądają nowe biura największej firmy bukmacherskiej w Polsce STS, która umożliwia swoim klientom korzystanie z wielu metod płatności, podobnych do tych jakie oferują oferują kasyna online na przykład Skrill.

Unikacie prasowym, firma poinformowała o otwarciu biur, które mieszczą się w Warszawie. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, by imitowa

atmosferę boiska sportowego. Na podłogach znajduje się dywan, który przypomina piłkarską murawę. Na ścianach zawieszono logotypy i koszulki hiszpańskiej drużyny piłkarskiej Barcy. Duża ilość zieleni oraz liczne wykończenia z naturalnego drewna podkreślają zastosowaną aranżację. Sala konferencyjna nawiązuje swoim wyglądem do Stadionu Narodowego.

Za projekt i wdrożenie tego nowatorskiego rozwiązania przestrzennego odpowiedzialna jest znana na rynku firma projektowa Tétris. Opracowała ona projekt koncepcyjny, zarządzała pracami budowalnymi oraz wykończeniowymi. Wykonała także logotyp firmy, który znajduje się na dachu budynku.

Tétris działa na rynku od 2003 roku i jest wiodącą europejską marką w zakresie aranżacji biur. Jej specjalizacją są projekty korporacyjne, inwestorów rynku nieruchomości, właścicieli wiodących marek detalicznych, a także międzynarodowych hoteli. Obecnie, dzięki znajomości uwarunkowań lokalnych, Tétris jest jednym z najczęściej wybieranych partnerów zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych korporacji.

Firma STS, która powstała w 1997 roku to największy polski bukmacher. Spółka posiada nowoczesne punkty przyjmowania zakładów, które znajdują się w każdym większym mieście w Polsce – łącznie na terenie kraju jest ich ponad 440. STS zatrudnia przeszło 1500 osób. Jej usługi są dostępne w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Islandii, Luksemburgu, Słowenii, Andorze, San Marino oraz na Gibraltarze, Słowacji, Malcie i w Łotwie. Firma dominuje w sektorze legalnych firm bukmacherskich w Polsce.

Jej udziały rynkowe wynoszą ok. 50%. STS udostępnia usługi online nie tylko za pośrednictwem strony internetowej, ale również jej mobilnej wersji. Bukmacher posiada własny system ekspresowych wpłat elektronicznych STSpay, który pozwala na szybkie, całodobowe przelewy.

Firma umożliwia transmisje wydarzeń sportowych na żywo w internecie, za pośrednictwem STS TV. Co miesiąc udostępnia transmisje około 5000 wydarzeń sportowych, w tym m.in. piłki nożnej, tenisa, siatkówki, koszykówki oraz innych sportów. Firma jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także sponsorem głównym Jagiellonii Białystok oraz oficjalnym bukmacherem Lecha Poznań, Cracovii, Pogoni Szczecin, Korony Kielce, Górnika Zabrze, Zagłębia Lubin, Polskiej Ligi Siatkówki, Anwilu Włocławek, Asseco Resovii oraz PGE Vive Kielce, a także Futsal Ekstraklasa czy innych klubów i związków sportowych.