Schłódź swoje napoje!

0
1660
views

Napoje sprzedawane są praktycznie w każdym lokalu gastronomicznym, sklepie spożywczym, kawiarni lub pubie. Część z osób oczekuje jednak, że zostanie mu podany produkt w odpowiedniej temperaturze. Jak więc sprostać ich wymaganiom? Wystarczy tylko zastosować lodówki na napoje. Porozmawiamy sobie dzisiaj o nich trochę więcej!

Temperatura ma duże znaczenie!

Część z nas może sobie zadawać pytanie, po co w ogóle zajmujemy się takim tematem jak ten. Przecież różnica paru stopni nie może mieć aż takiego znaczenia. W tym momencie chcieliśmy powiedzieć, że osoby te niestety się mylą. Ta różnica może mieć kolosalny wpływ na smak napitku, który zaoferujemy naszym klientom. Gdy będzie on nieodpowiedni, nie wrócą już oni nigdy do nas. Właśnie, dlatego na swoim wyposażeniu powinniśmy posiadać takie maszyny jak lodówki na napoje. Urządzenia chłodnicze tego typu posiadają agregat chłodniczy, który jest w stanie obniżyć ich temperaturę wewnętrzną do takiej, która mieści się w zakresie od 2°C do 10°C. Wartości te są wystarczającego do tego, aby w ciepłe dni wyjąc zimne piwo, napój owocowy lub napój gazowany.

Rodzaje lodówek na napoje.

Gdy zdecydują się już Państwo na zakup lodówek na napoje, może się okazać, że zobaczycie różne konstrukcje. Wynika to z faktu, że na rynku możecie spotkać:

  • Lodówki na napoje podblatowe – tego typu konstrukcje zostały wykonane w taki sposób, abyśmy mogli umieścić je pod blatami stołów lub lad sprzedażnych. Co za tym idzie, mają one ograniczoną wysokość, aby było to możliwe. Rozwiązania te spiszą się idealnie w lokalach, gdzie nie występuje dużo miejsca np. bary lub puby.
  • Lodówki na napoje wolnostojące – w maszynach tych nie występują żadne ograniczenia. Posiadają one znacznie większe wymiary od systemów przedstawionych powyżej. Również to powoduje zwiększenie się pojemności. Najczęściej możemy spotkać je w sklepach spożywczych, lokalach gastronomicznych lub kawiarniach.

Istotne parametry związane z lodówkami na napoje.

Lodówki na napoje posiadają różne parametry oraz cechy. Który z nich są istotne? Oto nasza lista tych najważniejszych:

  • Wymiary – w pierwszej kolejności zainteresujcie się długością, szerokością i głębokością. Pomogą Wam one w określeniu, jak dużą przestrzeń będziecie musieli zarezerwować w swoim lokalu gastronomicznym, sklepie spożywczym lub restauracji.
  • Pojemność – wartość ta mówi wprost, ile produktów będziecie w stanie umieścić we wnętrzu. Musi być ona dostosowana do Waszych wymagań.
  • Rodzaj drzwi – w zależności od wybranego modelu możecie spotkać się z drzwiami suwanymi bądź rozwiernymi. Wybór odpowiednich zależy od tego, jaką powierzchnią dysponujecie.
  • Ilość półek – pośrednio liczba ta ma pływ również na pojemność Waszej szafy chłodniczej.
  • Wyposażenie standardowe – szczególną uwagę musicie zwrócić na to, co zostanie dostarczone do Was za określoną cenę. Czy np. będzie występowało oświetlenie, jakiego rodzaju będzie to oświetlenie, z czego wykonane jest urządzenie. Wszystko to będzie miało wpływa na późniejszą eksploatację.

Zakup lodówki na napoje.

Decydując się na przeczytanie tego artykułu o lodówkach na napoje, na pewno w niedalekiej przyszłości będziecie chcieli takie urządzenie zakupić. Oczywiście możecie znaleźć stacjonarną hurtownię oferującego tego rodzaju sprzęt i tam się wybrać. Jednak my proponujemy inną drogę. Zdecydujcie się na zakupy w sklepie internetowym, który znajduje się tutaj: www.wyposazenie-sklepowe.pl. Możecie liczyć tam na fachową obsługę oraz atrakcyjną ofertę. My dziękujemy już za uwagę i do następnego razu.

Materiał zewnętrzny