Poznaj 10 serii profesjonalnych produktów stomatologicznych GUM!

0
508
views

Zachowanie higieny jamy ustnej wymaga zastosowania wysokiej jakości preparatów. Na rynku działa wiele marek tworzących wyroby stomatologiczne, w tym m.in. GUM. Co dokładnie wchodzi w skład oferty tej firmy? Sprawdź profesjonalne preparaty do higieny jamy ustnej.

Płyn do płukania GUM® PAROEX®

Jednym z produktów marki GUM jest płyn do płukania GUM® PAROEX®. Łagodzi podrażnienia dziąseł, usuwa płytkę nazębną oraz zwalcza bakterie. Nie zawiera alkoholu, dlatego może być stosowana także przed osoby z nadwrażliwością.

Seria GUM® PAROEX® obejmuje m.in. pastę do zębów. Łagodzi ona podrażnienia, sprawdza się po zabiegach chirurgicznych i ogranicza gromadzenie się płytki nazębnej. Ma miętowy, odświeżający smak. Pasta zawiera też aloes łagodzący i nawilżający tkanki miękkie w jamie ustnej – wyjaśnia specjalista z firmy SUNSTAR.

Pasta do zębów GUM® ORTHO

Pasta do zębów GUM® ORTHO ma żelową formułę, stworzoną z myślą o osobach noszących aparat ortodontyczny. Redukuje płytkę nazębną, wzmacnia szkliwo i pomaga utrzymać dziąsła w odpowiednim stanie. Aloes i imbir łagodzą podrażnienia. Pasta ma smak orzeźwiającej mięty pieprzowej. Linia obejmuje też woski i nici.

Linia GUM® TRAVEL

Seria GUM® TRAVEL obejmuje szczoteczki podróżne i całe zestawy małych akcesoriów. To produkty pozwalające na zabranie ze sobą na wycieczkę. Nie zajmują dużo miejsca, a jednocześnie pozwalają na zadbanie o higienę jamy ustnej w podróży.

Linia GUM® ACTIVITAL®

Seria GUM® ActiVital®  obejmuje natomiast podstawowe produkty marki. To szczoteczki, pasty do zębów oraz nici czyszczące przestrzenie międzyzębowe. Usuwają one zanieczyszczenia oraz zapobiegają gromadzeniu się płytki nazębnej.

Linia GUM® AFTACLEAR

Seria GUM® AftaClear pozwala natomiast na walczenie z uciążliwymi aftami. Linia obejmuje przede wszystkim żel nakładany bezpośrednio na uszkodzenia w jamie ustnej oraz płyn do płukania czy spray. Takie produkty mają działanie antybakteryjne i łagodzące.

Seria GUM® HALICONTROL®

Firma SUNSTAR wypuściła na rynek także linię odpowiedzialną za walkę z nieświeżym oddechem. Pasty i płyny do płukania ust neutralizują związki wytwarzające nieprzyjemne zapachy. Maskują je od razu, a jednocześnie wpływają pozytywnie na szkliwo zębów. Żelowa formuła preparatu ułatwia jego stosowanie.

Linia GUM® ACCESS FLOSS

GUM® ACCESS FLOSS to natomiast seria stworzona z myślą o zachowaniu higieny w trudno dostępnych przestrzeniach. Nici z tej linii stosuje się przede wszystkim w przypadku mostów, implantów oraz aparatów ortodontycznych. Pęcznieją w trakcie użytkowania, jeszcze lepiej docierając do szczelin między zębami.

Linia GUM® SONIC

GUM® SONIC to seria szczoteczek sonicznych. Wykonują one niewielkie ruchy w trakcie korzystania, co pozwala na jeszcze efektywniejsze usuwanie płytki nazębnej. Firma SUNSTAR wypuściła na rynek także końcówki wymienne do szczoteczek sonicznych.

Seria GUM® POWERCARE

GUM® PowerCARE™ to linia obejmująca szczoteczki elektryczne. Pozwalają one na znacznie skuteczniejsze usuwanie płytki nazębnej i zanieczyszczeń niż ma to miejsce w przypadku akcesoriów manualnych. Linia zawiera też końcówki wymienne do szczoteczek elektrycznych.

Linia GUM® HYDRAL®

GUM® HYDRAL® to preparaty nawilżające tkanki miękkie w jamie ustnej. Chronią błonę śluzową przed podrażnieniami, tworząc specjalną powłokę. Nie zawierają alkoholu i innych substancji powodujących przesuszenie i podrażnienia.

Materiał zewnętrzny