Najlepsze automaty o dużej zmienności dostępne w kasynie Rabona

0
552
views

Prawdziwi miłośnicy automatów online wiedzą, że niektóre z najbardziej dochodowych gier na rynku to te, które charakteryzują się dużą zmiennością!

Dlaczego? Ponieważ są to jedne z najbardziej ekscytujących i dochodowych automatów, w jakie gracze mogą zagłębić się w kasynie Rabona: https://rabona-bukmacher.pl. 

Zmienność mierzy częstotliwość, z jaką gra na automacie online wypłaca graczom.

Automaty o dużej zmienności wypłacają mniej często w porównaniu do automatów o niskiej zmienności, ale kiedy tak się dzieje, zazwyczaj wypłacane są sowicie!

Tego typu gry najlepiej nadają się dla doświadczonych weteranów automatów online, którzy mają wystarczająco duży bankroll, aby utrzymać grę w oczekiwaniu na duże wypłaty.

Należy pamiętać, że automaty o dużej zmienności nie są dla wszystkich, ponieważ gracze mogą bardzo szybko stracić swój bankroll.

To powiedziawszy, jeśli chodzi o hazard, chodzi przede wszystkim o odwagę i podejmowanie skalkulowanego ryzyka. Przypływ adrenaliny sprawia, że rozgrywka jest tak przyjemna!

Poniżej znajdziesz listę najlepszych automatów o dużej zmienności, w które możesz teraz grać w kasynie Rabona.

Jammin’ Jars

Ten wesoły, płatny automat w stylu disco jest ogromnym faworytem wśród streamerów automatów online na Twitchu i YouTube.

Ogromna popularność Jammin’ Jars wynika z faktu, że gracze mogą osiągnąć gigantyczne wygrane, które sięgają nawet 20 000-krotności początkowej stawki.

Prawdę mówiąc, może to być bardzo frustrujący automat, ponieważ zanim coś się wydarzy, trafisz sporo martwych spinów, ale kiedy to się stanie, będziesz zachwycony!

Zwycięskie klastry są usuwane z gry, dzięki czemu nowe symbole (w tym mnożniki Jammin’ Jar) pojawiają się na swoich miejscach i powodują kolejne zwycięstwa.

Oferując mnóstwo darmowych spinów i gigantycznych symboli, jest mnóstwo powodów, aby zagrać w ten tętniący życiem automat Push Gaming w kasynie Rabona.

Gorilla Gold Megaways

Jak się czujesz, grając na automacie, który jest podzielony nie na jeden, nie dwa, nie trzy ale cztery zestawy bębnów do gry.

Gorilla Gold Megaways firmy Blueprint Gaming ma w sumie 24 bębny i 470 569 linii wygrywających. 

Oznacza to, że z pewnością możesz spodziewać się wielkich wygranych tu i tam!

Ponownie, jak w przypadku każdego slotu o dużej zmienności, na początku możesz mieć trudności z osiągnięciem dużych wygranych, więc lepiej będzie zacząć od przyzwoitego bankrolla.

Ale kiedy uda ci się trafić kilka dużych spinów, będziesz bardzo zadowolony, że wybrałeś ten automat, zwłaszcza jeśli trafisz kilka symboli scatter!

Jeśli graczom uda się trafić 7 symboli scatter na 24 bębnach, otrzymają do 35 darmowych spinów lub 30 super spinów, które mogą odblokować wszystkie 4 zestawy bębnów na czas trwania bonusu darmowych spinów, co oznacza wygrane do maksymalnie 20 000-krotność stawki.

Dead or Alive 2

Jest wiele powodów, dla których gracze uwielbiają ten kultowy automat NetEnt, ale być może najważniejszym powodem jest jego maksymalna wypłata!

Gracze mogą wygrać oszałamiającą kwotę 111 111-krotności swojej początkowej stawki!

To sprawia, że jest to jeden z najbardziej lukratywnych automatów w kasynie Rabona!

NetEnt pracował niesamowicie ciężko, aby zyskać reputację jednego z najbardziej utalentowanych i szanowanych twórców automatów online w branży, a dzięki grom takim jak Dead or Alive 2 nietrudno zrozumieć, dlaczego wielu tak wysoko je ocenia!

Ten niezwykle hojny automat o dużej zmienności oferuje trzy unikalne bonusy darmowych spinów, dzięki którym gracze mogą wygrać do 12 darmowych spinów z sticky symbolami wild, mnożnikami i dodatkowymi spinami.

Materiał zewnętrzny