Uniwersytet Otwarty UW otwiera podwoje

0
782
views

Aby zostać słuchaczem nie potrzeba posiadać określonego wykształcenia, nie są wymagane także żadne egzaminy wstępne. Już dziś rozpoczęła się rekrutacja na kursy i szkolenia Uniwersytetu Otwartego Uniwersytetu Warszawskiego.

Uniwersytet Otwarty (UOUW) oferuje różne formy kształcenia, dostosowane do potrzeb i możliwości, a kursanci mają możliwość wyboru zakresu oraz czasu szkolenia. 

Misją UOUW jest umożliwienie osobom dorosłym dostępu do edukacji na najwyższym poziomie. Aby uczestniczyć w kursach wystarczy założyć Konto Słuchacza. Można to zrobić osobiście, na terenie kampusu UW, lub przez Internet, na stronie www.uo.uw.edu.pl.

W tym roku będzie można wybierać spośród 300 propozycji kursów, między którymi znajduje się aż 120 nowości. W ofercie edukacyjnej UOUW znajdują się kursy podzielone na sześć działów: Kultura i sztuka; Języki i narody; Człowiek i społeczeństwo; Biznes, gospodarka i prawo; Nauka i technika; Człowiek i środowisko.

Zajęcia są płatne, a ceny wahają się od 180 do 270 zł za 30 godzin dydaktycznych. Wszystkie prowadzone są przez wykwalifikowanych wykładowców Uniwersytetu Warszawskiego, w terminach od września do stycznia.

Źródło: www.uo.uw.edu.pl