Inauguracja Olsztyn Aktywnie! Spływ Łyną Skorpeny

0
768
views

W tym roku połączona z jubileuszowym 10 Skorpenowym Spływem Łyną – setki płetwonurków i kajakarzy z całej Polski oraz z zagranicy powitają wiosnę w Olsztynie. Zapraszamy w sobotę, 23 marca o godz. 12 na skwer przy Moście Jana!

"Skorpenowy Spływ Łyną" jest to największa impreza płetwonurków w kraju, która odbywa się w Olsztynie. Jest częścią akcji "OLSZTYN AKTYWNIE" i jest głównym elementem jej inauguracji. Idea Spływu opiera się na bardzo prostych zasadach: może wziąć w nim bezpłatnie udział każdy, bez względu na przynależność do federacji nurkowej, bez względu na wiek czy strój.

W zeszłym roku w ten sposób, przywitało z nami wiosnę prawie pół tysiąca płetwonurków z całego kraju. Spotykamy się w sobotę 23 marca w nurtach Łyny, aby wspólnie pokonać kilkukilometrowy odcinek rzeki. Każdemu, komu uda się dotrzeć na metę przysługują pamiątkowe gadżety, a także udział w losowaniu drogocennych nagród sponsorowanych przez największe firmy produkujące i dystrybuujące sprzęt nurkowy, ale nie tylko 😉 Po tych wszystkich atrakcjach czeka nas zabawa integracyjna do białego rana.

Jest to czas na dobrą rozrywkę, poznanie ludzi o tej samej pasji, wymienienie się informacjami o nurkowiskach czy nawiązanie współpracy.