Artykuły sponsorowane

Kobieta


Jakość tkanin ma znaczenie

Dziennik Gospodarczo - Informacyjny

Od lat tkaniny odgrywają w naszym życiu bardzo ważną rolę. Nie tylko wykorzystuje się je do produkcji różnego rodzaju ubrań, ale także na potrzeby domu. W dawnych czasach jakość tkanin nie miała dla ludzi specjalnego znaczenia, niemniej obecnie coraz bardziej zwracamy uwagę na fakt z czego wykonane są poszczególne stroje, a nawet zasłony itp. Sugerując się najwyższa jakością warto wybrać tkaniny włoskie warszawa, które charakteryzują się szeregiem kolorów i wzorów, ale przede wszystkim naprawdę wysoką jakością.

Zapach nasz powszedni

Dziennik Gospodarczo - Informacyjny

Zapach to jeden z pięciu zmysłów, dzięki któremu nie tylko poznajemy otoczenie, ale też tworzymy opinie, skojarzenia i wspomnienia.

Zmiany w zwyczajach zakupowych młodych Polek

Dziennik Gospodarczo - Informacyjny

Wraz ze zmianami społecznymi i kulturowymi zmienia się pozycja kobiety – w społeczeństwie i w rodzinie. Polki przejmują typowo męskie role – coraz częściej to one są żywicielkami rodziny, podejmują najważniejsze decyzje. Zmieniają się także zwyczaje Polek w zakresie robienia zakupów.

Idealny mężczyzna

Dziennik Gospodarczo - Informacyjny
Co takiego powinien mieć mężczyzna, aby zyskać w oczach płci pięknej. Okazuje się, że dla kobiet najważniejsza nie jest ani fizyczność, ani zawartość portfela. Jakie więc trzy cechy musi mieć partner idealny?

Klub Pewnych Siebie Kobiet

Dziennik Gospodarczo - Informacyjny

W maju zeszłego roku Klub Pewnych Siebie Kobiet prowadzony na Facebooku przez Fundację grajWysoko świętował swoją 5 rocznicę istnienia. Codzienna zaskakująca liczba czytelniczek z ponad 70 krajów utwierdza zespół redakcji grajWysoko.pl w konieczności kontynowania swojej misji.

Krawiectwo jako pasja i praca

Dziennik Gospodarczo - Informacyjny

Hobby związane z krawiectwem dla wielu osób ma bardzo duże znaczenie. Amatorskie podejście do owej pasji jednak nie zawsze jest wystarczające, aby móc w pełni liczyć na rozwój. Dziś projektowanie, oraz szycie ubrań jest cenione w związku z powyższym warto zdecydować się na warsztaty konstrukcja odzieży kurs, który oferowany jest w wielu miastach. Nikt nie obiecuje kariery projektanta, jednakże kurs daje możliwość rozwinięcia własnego biznesu, a z biegiem czasu nawet wypuszczenie na rynek własnej kolekcji ubrań. Wszystko zależy od zaangażowania w to co się robi, oraz co pasjonuje.

   

                                              wiadomości ekologia podróże informacje

ZachodniDziennik,   Wiadomości,   Gospodarka,   Waszym zdaniem,   Polska Lokalna,   Styl życia,   Kobieta,   Motoryzacja, Technologie,   Ekologia,   Nasze zdrowie