Dzieciom: liny, mosty, kładki, wieże

0
1033
views

Leśny park. Rozwija się plac zabaw w parku rozrywki. Do stojących już tam urządzeń dołączył nowy zestaw z mnóstwem atrakcji.

Mimo że jesień się zbliża, park rozrywki nie zamyka swych podwoi. Wręcz przeciwnie- zaprasza wszystkie dzieci i oddaje im do zabaw nowe, rozwijające urządzenia.
– Najmłodszych zachwyci na pewno zestaw wieżowy połączony z przeplotniami linowymi za pomocą mostów linowych. W skład placu wchodzą cztery wieże, przejście linowe, dwa przejścia rurowe, ścianka do wspinaczki, zjeżdżalnie, zjazd strażacki, pomost do chodzenia, drabinki – wylicza Sandra Federowicz, rzecznik Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku. – Elementy zabawowe zostały wykonane z drewna, są impregnowane, zabezpieczone przed wilgocią, grzybami i innymi czynnikami zewnętrznymi. Wszystkie elementy metalowe pomalowane są na jasne, pogodne kolory farbami nietoksycznymi odpornymi na warunki zewnętrzne i promienie UV.
Materiały, substancje, śruby, łańcuchy, sprężyny i inne połączenia oraz elementy zabezpieczające wykorzystane przy produkcji i montażu urządzeń posiadają wymagane atesty. To nie koniec rozbudowy i modernizacji placu zabaw w parku rozrywki. Już niebawem do nowych urządzeń dołączą kolejne.