“Nie ma takiego miasta Warszawka”

0
1331
views

A pamiętasz jak?, ZERO22 i Miasto Cypel zapraszają na mocną dawkę hip-hopu! Warszawski rap zagości na Cyplu w piątek podczas imprezy “Nie ma takiego miasta Warszawka”.

Jest to kolejna impreza, pod którą podpisuje się znany wszystkim projekt APJ, zapowiadająca stałym i nowym bywalcom dużą dawkę klasycznego rapu. Warszawa przez wielu uznawana za mekkę polskiego rapu, stanie się świadkiem i bohaterką wydarzenia. Takie płyty jak „Skandal” Molesty, pierwsze składanki Volta czy „Masz i Pomyśl” WWO już na stałe wpisały się w historię polskiego hip-hopu. Między innymi do tych klasycznych brzmień powrócą na Cyplu DJ Hubson oraz Dj Deszczu Strugi a warszawska marka odzieżowa Zero22, założona przez Pjusa (2cztery7), zaprezentuje nowe modele koszulek sławiących stolicę. Twórcy kultowych już koszulek “Nie mówię szeptem, gdy mówię, skąd jestem” przygotowali nową jakość, styl i celne hasła dla dumnych mieszkańców Warszawy. Na miejscu będzie można zakupić zarówno ostatnie sztuki koszulek “A Pamiętasz Jak?” jak i koszulki Zero22, w tym premierowo model Warszawka.

DJ HUBSON – uczeń samego 600V, reprezentant Alkopoligamia.com, przygotuje na ten wieczór zamiast kalifornijskich g-funkowych brzmień dużo imprezowych numerów, bez których nie mogła się odbyć żadna domówka.
DJ DESZCZU STRUGI – weteran sceny, połówka duetu Polfader – oprócz tysięcy imprez, na jakich zagrał, dał się również poznać jako znakomity DJ koncertowy, występujący m.in. z WWO i Sokołem&Pono oraz autor cutów w wielu klasycznych numerach, które zapewne usłyszymy w ten piątkowy wieczór.

Dla miłosników rapu i piłki nożnej możliwość obejrzenia drugiego ćwierćfinału Euro, meczu Niemcy – Grecja. Start o 20:45.