Synergy i nowe oblicze diety

2
1533
views

– NIEZWYCIĘŻONY  TANDEM W WALCE Z NADWAGĄ W KAŻDYM WIEKU.  Wielokrotnie w życiu codziennym widywałam taki oto obrazek: stada ludzi z rozwianym włosem i szaleństwem zakupowym w oczach  rzucało się do aptek i sklepów farmaceutyczno – drogeryjnych.

W koszyku niemal każdej z tych osób był środek mający w sposób bezbolesny, niemal bez udziału używającej go osoby pozbawić ją zbędnych kilogramów, dodać energii i tężyzny fizycznej, podnieść libido i na dodatek odmłodzić o co najmniej kilka lat.  Nigdy ten widok mnie nie dziwił i zawsze wiedziałam, kiedy będę tego świadkiem. Zwykle było to kilka dni po reklamie telewizyjnej substancji typu odchudzająca kawa, tabletki odchudzające czy detoksykujące. Specyfiki te reklamowały oczywiście osoby młode, szczupłe i wysportowane, które zapewne widziały reklamowane przez siebie produkty pierwszy raz w życiu. Cóż, popularne powiedzenie, że cel uświęca środki czy reklama dźwignią handlu są nam wszystkim świetnie znane, a jednak dajemy się  manipulować. Ja też się dawałam – do czasu. Jako młoda dziewczyna, walcząc przez niemal dwadzieścia pierwszych lat swojego życia z uporczywą nadwagą za pomocą wszelkich dostępnych diet rodem z kolorowych gazet na pewno również sięgnęłabym po takie specyfiki, ale nie były w tamtym czasie dostępne. Rezultatem tej walki było zaawansowane stadium bulimii i nieomal śmierć.

Te wydarzenia zadecydowały o wyborze drogi życiowej. Obecnie jako dietetyk i osobisty trener, autor skutecznego programu żywieniowego NOWE OBLICZE DIETY, który pomógł już stekom osób z różnym stopniem nadwagi wiem, że nie istnieje cudowny lek na nadwagę. Natomiast trzy specyfiki amerykańskiej firmy SYNERGY, które sama przetestowałam na sobie otrzymując je w prezencie od amerykańskich przyjaciół w sposób istotny pomagają zrzucić nadmiar kilogramów i poprawić swoje parametry zdrowotne.

Od 1 października, posiadając polskie certyfikaty Ministerstwa Zdrowia pojawią się również w Polsce. Pierwszy z nich PRO ARGI 9 PLUS czyli aminokwas L-arginina oraz L-cytrulina pomagają odbudować i oczyścić system krążenia ze złogów cholesterolu i nagromadzonych toksyn, wzmagając syntezę kolagenu przywracają sprawność układowi kostno-mięśniowemu, redukuje tkankę tłuszczową na korzyść masy mięśniowej. Jeżeli o jakimś preparacie można powiedzieć, że cofa czas i pomaga odbudować organizm, to jest to właśnie PRO ARGI 9 PLUS. Drugi z nich pod nazwą MYSTIFY jest potężnym koktajlem antyrodnikowym, działającym odmładzająco, przeciwzapalnie i antynowotworowo. Trzeci, czyli CHLOROFIL wspomaga oddychanie komórkowe, podnosząc metabolizm na wyższy poziom i zapobiegając odkładaniu się zbędnej tkanki tłuszczowej. Sama obecnie, stosując program NOWE OBLICZE DIETY od ponad 20 lat w wieku 46 lat mam wagę 58 kg przy 170 cm wzrostu i parametry medyczne  osoby o 16 lat młodszej.

   Nie wierzę w cuda, lecz w racjonalne odżywianie bez narażania organizmu na ”szokowe terapie” różnego rodzaju dietami i przemyślane przyjmowanie niewielu, lecz najwyższej jakości suplementów, które są mi naprawdę potrzebne.
   O potężnym działaniu PRO ARGI  9 PLUS przekonało mnie własne, osobiste przeżycie. W lutym po wypadku drogowym znalazłam się w szpitalu poobijana, posiniaczona z rozbitą lewą ręką, w której straciłam częściowo władzę. Lekarze stwierdzili, że ręka ta nigdy już nie powróci do dawnej sprawności, ponieważ uszkodzenia nerwów i ścięgien są zbyt poważne. To wtedy od moich amerykańskich przyjaciół dostałam w prezencie PRO ARGI 9 PLUS i 1,5 kg hantle. Wszystko to znalazło się ze mną w szpitalu. Patrzono na mnie z politowaniem, ale pozwolono na ćwiczenia i zażywanie PRO ARGI.

Po trzech tygodniach wyszłam ze szpitala w świetnej formie z całkowicie sprawną ręką i bez żadnych śladów po urazach. Nie przeszłam żadnej operacji, nikt oprócz leków przeciwzapalnych nie zlecał mi żadnych dodatkowych terapii, uznając to za bezcelowe. Wyniki badań laboratoryjnych były tak dobre, że powtarzano je dwukrotnie, nie dowierzając rezultatom. Jestem całkowicie zdrowa i szczęśliwa, że moi przyjaciele w odpowiednim momencie ofiarowali mi te specyfiki, które cenię i używam do dziś dnia.

Aneta Tamborska

Redaktor Działu zdrowa żywność – diety

Aneta Tamborska

http://aneta.tamborska.grupasynergy.pl/
skype: aneta.tamborska66

2 KOMENTARZE

  1. „Nie wierzę w cuda ale[…]”
    Dlaczego ta pani przedstawia CUDZĄ historie jako własną? Przecież to jest tłumaczenie z amerykańskiej strony, pod którym się podpisała nie podjąc źródła!
    Jak takiej osobie uwierzyć??