Nadstawki paletowe – garść przydatnych informacji

0
826
views

Nadstawki paletowe są produktami, które spełniają normy obowiązujące w Unii Europejskiej. Z tego powodu można stwierdzić, że są produktami wysokiej jakości o wielu walorach użytkowych. Są one najczęściej zaprojektowane i wykonane z prętów stalowych, dzięki czemu są niezwykle trwałe i odporne na wiele czynników, w tym uszkodzenia mechaniczne.

Do czego można wykorzystywać nadstawki paletowe?

Nadstawki są to charakterystyczne obudowy do palet, najczęściej spotykane są one w wersji siatkowej. W ramach informacji warto wiedzieć, że w zestawie z paletą drewnianą, tworzą one doskonały, samodzielny kontener magazynowy. Z ich pomocą można bezpiecznie transportować różnego rodzaju towary oraz produkty. Służą one w szczególności do transportowania tak zwanych towarów drobnicowych, które przechowywane są luzem. Co ważne, konstrukcja siatki dodatkowo zapewnia zwiększoną stabilność przy przewożeniu produktów ciężkich. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że nadstawki paletowe można składać, dzięki czemu gdy nie są użytkowane, zajmują one bardzo mało miejsca w transporcie.

Akcesoria paletowe, które wyróżniają się odpornością i trwałością konstrukcji

Nadstawki paletowe po złożeniu kosza mierzą jedynie 90 milimetrów. Są one bardzo lekkie, ergonomiczne i kompaktowe po złożeniu, co stanowi ich dużą zaletę. W ramach informacji warto pamiętać o tym, że dzięki nadstawkom paletowym można uzyskać efekt tak zwanego piętrowania. Polega to na nakładaniu na poszczególne palety, koszy siatkowych. Co jest również istotne, charakterystyczna i przede wszystkim wysoce wytrzymała konstrukcja nadstawek paletowych, zapewnia im stabilność i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Dzięki temu, przy przechowywaniu oraz transportowaniu poszczególnych produktów, nie trzeba martwić się o ich ewentualne uszkodzenie czy też porysowanie.

Nadstawki, które spełniają rygorystyczne europejskie normy

Nadstawki spełniają europejskie normy. Na szczególną uwagę zasługuje również fakt, że konstrukcja kosza siatkowego jest porządnie zaprojektowana. Jest ona specjalnie pokryta cynkiem galwanicznym i lakierem, dzięki czemu prezentuje się ona dobrze i co ważne, jest ona odporna na wszelkiego rodzaju otarcia. W ramach podsumowania warto pamiętać o tym, że obudowa siatkowa w połączeniu z paletą drewnianą jest wysokojakościowym, samodzielnym kontenerem. Z jego pomocą można składować oraz transportować towary drobnicowe, wielkogabarytowe oraz małogabarytowe. Do tego celu wykorzystuje się popularne paleciaki bądź też funkcjonalne wózki widłowe

Artykuł sponsorowany