Współpraca Orlenu z Tesco

0
729
views
Orlen stacje paliw

Stacje paliwowe Orlen wraz z Tesco Express rozpoczęły właśnie projekt testowy. Polega on na tym, iż stacja paliw połączona jest ze sklepem w jednym miejscu, co ma zapewnić klientom większy wybór, a tym samym wyjść na przeciw ich oczekiwaniom.

W związku z powyższym wystosowano komunikat prasowy pod którym podpisują się obie firmy. Mowa w nim o tym, iż klienci poszukują coraz szerszych ofert produktów, a owo połączenie daje im możliwość skorzystania z dość dużego asortymentu w tym również warzyw i owoców. Klienci dokonując zakupów będą mogli korzystać z programów lojalnościowych, czyli karty Clubcard, oraz Vitay.

Test ma trwać przez rok, a w jego ramach ma działać dziesięć sklepów przy różnych stacjach Orlen. Jeśli test zda egzamin firmy nie wykluczają otwarcia więcej sklepów Tesco Exspress.

– ,,Czerpiąc z doświadczeń Grupy TESCO na rynkach międzynaro­do­wych oraz wykorzystując siłę marki w Polsce postanowiliśmy zaproponować klientom nową jakość w segmencie convenience, bazującą na testowej współpracy i pracy silnych i doświadczonych partnerów, jakimi są TESCO i PKN ORLEN’’ – mówi Beata Gadamska, Dyrektor Projektu w Tesco.

 

Wiadomości