Big love- świat namiętności i młodzieńczego buntu

0
1364
views

Big love- film reżyserii Barbary Białowąs to nie jest kolejna, denna love story. To historia o skomplikowanej i trudnej miłości.

Gdy 16-letnia Emilia, w którą wcieliła się Aleksandra Hamkało poznaje 24-letniego mężczyznę- Macka, którego zagrał Antonii Pawlicki, jej życie się zmienia, poznaje inny świat, który do tej pory był dla niej zagadką.

Emilia, dziewczyna z dobrego domu, rozpoczyna swój młodzieńczy bunt, wyprowadza się do Macka. Kiedy już młodzi są razem i mogłoby się wydawać, że będą szczęśliwi, ich miłość przeradza się w dramat.

Na początku filmu to Maciek jest tym złym, przez którego buntuje się młoda dziewczyna. Później jednak role się odwracają. Zakochani wraz z rozpoczęciem kariery piosenkarki oddalają się od siebie.

Emilia oddaje się muzyce, wraz z zespołem odnosi kolejne, poważne sukcesy. Ich role się odwracają, to Emilia jest teraz tą złą stroną, przeobraża się w kobietę wampa, odstawia Macka na ubocze i zaczyna prowadzić rozwiązły tryb życia

Mimo zachowania dziewczyny chłopak jest ciągle szaleńczo w niej zakochany. Ich toksyczna miłość jest tak silna, że nie mogą normalnie zakończyć związku. Prowadzi to do tragicznego końca, gdyż tylko śmierć mogła zakończyć ich miłość.

 

Paulina Milewska