Klub Pewnych Siebie Kobiet

0
1333
views

W maju zeszłego roku Klub Pewnych Siebie Kobiet prowadzony na Facebooku przez Fundację grajWysoko świętował swoją 5 rocznicę istnienia. Codzienna zaskakująca liczba czytelniczek z ponad 70 krajów utwierdza zespół redakcji grajWysoko.pl w konieczności kontynowania swojej misji.

Poznawanie i utwierdzanie kobiet w poczuciu ich wartości osobistej tak, aby stanowiła oparcie w chwilach wahania to cel, jaki stawia sobie zarówno Klub Pewnych Siebie Kobiet, jak i serwis grajWysoko.pl.

Na stronę tego niszowego serwisu wchodzą kobiety, które chcą zmieniać swoje życie, ewoluować, przełamywać stereotypy; kobiety, które nie zgadzają się na pełzanie, kiedy mogą latać! Które z zainteresowaniem czytają artykuły, wymieniają się doświadczeniami i czerpią z doświadczeń innych, które przełamują lęki i obawy przed zmianą.

Dzieki wiedzy nabywanej z polecanych w serwisie poradników i książek, opierając się na specyficznych metodach i modelach działania, w swoich środowiskach osiągają spełnienie zwodowe i osobiste, realizują swoje plany, projekty, marzenia oraz rozwiązują codzienne życiowe problemy.

Dzięki Newsletterowi Proaktywnych są informowane o nowościach i wydarzeniach.
Wiele czytelniczek skorzystało już z warsztatów i szkoleń organizowanych przez Fundację graj Wysoko. Ich zadowolenie i potrzeby kontynuowania zajęć dopinguje Fundację i redakcję serwisu do dalszych działań.

Zainteresowane zmianami kobiety, zapraszmy do dołączenia do Klubu Pewnych Siebie Kobiet na FB https://www.facebook.com/grajWysoko oraz do zapoznania się z codziennymi artykułami, które będziemy umieszczać na www.facebook.com/pages/Zd24pl-News/363662713715567.

 

Z pozdrowieniami dla ZielonegoDziennika,  Redakcja serwisu GrajWysoko.pl