Co ciekawego w weekend?

0
809
views

Wyścig skuterów po Bydgoskiej Brdzie, joga w Myślęcinku lub spacer po dzielnicy uzdrowiskowej w Inowrocławiu. To tylko niektóre z propozycji na ciepły, sierpniowy weekend.

W sobotę o godzinie 13.00 na rzece Brda przy Wyspie Młyńskiej w Bydgoszczy odbędzie się kolejna edycja imprezy sportów motorowodnych. Główna atrakcja imprezy są Ogólnopolskie Mistrzostwa w Slalomie Równoległym Skuterów Wodnych, z udziałem pierwszej trójki Mistrzostw Polski w najmocniejszej klasie Runabout Open. 

W Bydgoszczy będą się ścigać znani i uznani zawodnicy, którzy podejmą próbę ustanowienia rekordu prędkości na rzece Brda. Na skuterach wodnych gościnnie wystartują również obecni oraz byli żużlowcy Polonii Bydgoszcz.

Bydgoszczanie będą mogli także podziwiać: – Flyboard – loty z wykorzystaniem zakładanego na nogi urządzenia o napędzie hydroodrzutowym, na którym każdy chętny będzie mógł spróbować swoich sił w specjalnie wyznaczonej strefie za Mostami Solidarnośći

– Jetbag – również urządzenie hydroodrzutowe z napęd instalowanm na plecach zawodnika
– Jet Ski Freestyle – efektowne ewolucje na skuterach wodnych – stojącyvch
– FMX – motocrossowe triki z lądowaniem w Brdzie.
Zawody i pokazy będą trwać do późnego wieczora przy sztucznym oświetleniu.
Po części sportowej organizatorzy zapraszają na Afterparty przy miniplaży na Wyspie Młyńskiej, na którym zagra m.in. Toxic Noiz i wielu innych utalentowanych DJ.

Wstęp na imprezę jest wolny, a więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej organizatora  www.water-show.eu